Poniżej znajdą Państwo szczegółowy opis pawilonów naszej produkcji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

OPIS PAWILONU

Konstrukcja pawilonu

Spawany szkielet z kształtowników stalowych zimno-giętych, zapewniający sztywność konstrukcji, zabezpieczony przed korozją.

Ściany zewnętrzne

Płyta ścienna - rdzeń styropianowy grubości 80 - 150 mm w okładzinach stalowych o grubości 50 lub 55 mm, pokrytych powłoką poliestrową. Istnieje możliwość zastosowania płyty z rdzeniem poliuretanowym o grubości 60 - 100 mm.

Podłoga

W zależności od zamówienia pawilon może być wykonany z podłogą ocieplaną na ruszcie stalowym, pokrytym płytą OSB i wykładziną PCV lub bez podłogi wykonany na posadzce betonowej , itp.

Dach

Płyta dachu - rdzeń styropianowy grubości 100 - 200 mm w okładzinach stalowych o grubości 50 - 55 mm, pokrytych powłoką poliestrową. Istnieje możliwość zastosowania płyty z rdzeniem poliuretanowym o grubości 60 - 150 mm. Dach jednospadowy z odprowadzeniem wody za pomocą rynny i rury spustowej.
Konstrukcja dachu umożliwia mocowanie dodatkowych elementów architektonicznych takich jak : attyka, daszek frontowy, elementy reklamy itp.

Okna i drzwi

Okna wystawowe wykonane z profili PVC lub aluminiowe szklone zestawami termoizolacyjnymi, mogą być dodatkowo zabezpieczone szybami antywłamaniowymi,roletami zewnętrznymi lub roletami antywłamaniowymi.
Drzwi zewnętrzne jedno lub dwuskrzydłowe ocieplane stalowe lub aluminiowe.
Drzwi wewnętrzne zgodnie z życzeniem klienta aluminiowe,drewniane,PCV lub typ PORTA.
Okienka podawcze otwierane lub przesuwne.

Elementy zewnętrzne

Na ściany zewnętrzne pawilonu można zamontować dodatkowo elementy dekoracyjne
- deski elewacyjne pomalowane impregnatem lub lakierobejcą
- kasetony elewacyjne w różnych kolorach
- listwy ozdobne
- stalowe panele pionowe,skośne,trapezowe itp.
Istnieje mozliwość naklejenia reklam

Elementy zabezpieczające

Pawilony dodatkowo mogą być zabezpieczone poprzez:
  • zamki typu Gerda do drzwi zewnętrznych
  • wewnętrzne i zewnętrzne kraty stalowe
  • zewnętrzne rolety na oknach i drzwiach

Instalacje

Wyposażenie pawilonów w instalację elektryczną, sanitarną, wentylacyjną , również klimatyzację wg indywidualnych ustaleń.

Transport i montaż

Pawilony o maksymalnej szerokości do 3,2 m i maksymalnej długości do 7,4 m przewożone są w całości i ustawiane na miejscu za pomocą dźwigu. Pawilony o większych gabarytach przewożone są w elementach lub modułach i montowane na miejscu.
Montaż nie obejmuje podłączenia do sieci energetycznej, wod-kan. Zapewniamy własny transport wg stawek rynkowych.

Pozwolenie na budowę

Zamawiający zobowiązany jest do załatwienia formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę jak również z oddaniem obiektu do użytkowania.

Gwarancja i serwis pogwarancyjny

Producent udziela gwarancji 24 miesiące na dostarczone pawilony. W ramach gwarancji firma PRONTO Józef Liczak zobowiązuje się na wymianę lub naprawę elementu, który ulegną uszkodzeniu z powodu ukrytych wad materiału lub błędów montażowych. Gwarancja nie obejmuje wypadków losowych (huragan, powodzie,wichury.pożary itp.),uszkodzeń mechanicznych oraz aktów wandalizmu.
Po okresie gwarancyjnym firma PRONTO Józef Liczak świadczy wszelką pomocą w usługach naprawczych.