Poniżej znajdą Państwo szczegółowy opis pawilonów naszej produkcji. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt - jesteśmy do Państwa dyspozycji.

OPIS PAWILONU

Konstrukcja pawilonu

Spawany szkielet z kształtowników stalowych zapewniający sztywność konstrukcji, zabezpieczony przed korozją.

Ściany zewnętrzne

Płyta ścienna - rdzeń styropianowy grubości 80 - 200 mm w okładzinach stalowych o grubości 50 lub 55 mm, pokrytych powłoką poliestrową. Istnieje możliwość zastosowania płyty z rdzeniem poliuretanowym o grubości 60 - 120 mm. Płyta ścienna - rdzeń styropianowy grubości 80 - 150 mm w okładzinach stalowych o grubości 50 lub 55 mm, pokrytych powłoką poliestrową. Istnieje możliwość zastosowania płyty z rdzeniem poliuretanowym o grubości 60 - 100 mm.

Podłoga

W zależności od zamówienia pawilon może być wykonany z podłogą ocieplaną na ruszcie stalowym, pokrytym płytą OSB i wykładziną obiektową PCV lub bez podłogi wykonany na posadzce betonowej , itp. zależności od zamówienia pawilon może być wykonany z podłogą ocieplaną na ruszcie stalowym, pokrytym płytą OSB i wykładziną PCV lub bez podłogi wykonany na posadzce betonowej , itp.

Dach

Płyta dachu - rdzeń styropianowy grubości 100 - 200 mm w okładzinach stalowych o grubości 50 - 55 mm, pokrytych powłoką poliestrową. Istnieje możliwość zastosowania płyty z rdzeniem poliuretanowym o grubości 60 - 150 mm. Dach jednospadowy z odprowadzeniem wody za pomocą rynny i rury spustowej. Konstrukcja dachu umożliwia mocowanie dodatkowych elementów architektonicznych takich jak : attyka, daszek frontowy,elementy reklamy itp.

Okna i drzwi

Okna wystawowe wykonane z profili PVC lub aluminiowe szklone zestawami termoizolacyjnymi, mogą być dodatkowo zabezpieczone szybami antywłamaniowymi,roletami zewnętrznymi lub roletami tzw.antywłamaniowymi.
Drzwi zewnętrzne jedno lub dwuskrzydłowe ocieplane stalowe lub aluminiowe,pełne lub przeszklone.
Drzwi wewnętrzne zgodnie z życzeniem klienta aluminiowe,drewniane,PCV lub typ PORTA.
Okienka podawcze otwierane lub przesuwne.

Elementy zewnętrzne

Na ściany zewnętrzne pawilonu można zamontować dodatkowo elementy dekoracyjne
- deski elewacyjne pomalowane impregnatem lub lakierobejcą
- kasetony elewacyjne w różnych kolorach
- listwy ozdobne
- stalowe panele pionowe,skośne,trapezowe itp.
Istnieje mozliwość naklejenia reklam

Elementy zabezpieczające

Pawilony dodatkowo mogą być zabezpieczone poprzez:
  • zamki typu Gerda do drzwi zewnętrznych
  • wewnętrzne i zewnętrzne kraty stalowe
  • zewnętrzne rolety na oknach i drzwiach

Instalacje

Wyposażenie pawilonów w instalację elektryczną, sanitarną, wentylacyjną , również klimatyzację wg indywidualnych ustaleń.

Transport i montaż

Pawilony o maksymalnej szerokości do 3,2 m i maksymalnej długości do 8,0 m przewożone są w całości i ustawiane na miejscu za pomocą dźwigu. Pawilony o większych gabarytach przewożone są w elementach lub modułach i montowane na miejscu osadzenia.
Montaż nie obejmuje podłączenia do sieci energetycznej, wod-kan. Zapewniamy własny transport wg stawek rynkowych.

Pozwolenie na budowę

Zamawiający zobowiązany jest do załatwienia formalności związanych z uzyskaniem pozwolenia na budowę jak również z oddaniem obiektu do użytkowania.

Gwarancja i serwis pogwarancyjny

Producent udziela gwarancji 24 miesiące na wady fizyczne materiałów użytych do budowy pawilonu. Gwarancja na wszelkie urządzenia i instalacje zamontowane w pawilonie obejmuje okres gwarancji udzielany przez ich producentów,lecz nie krótszy niż 6 miesięcy,licząc od dnia podpisania protokołu odbioru. W ramach gwarancji firma PRONTO Józef Liczak zobowiązuje się na wymianę lub naprawę elementu, który ulegną uszkodzeniu z powodu ukrytych wad materiału lub błędów montażowych. Gwarancja nie obejmuje wypadków losowych,uszkodzeń mechanicznych,aktów wandalizmu oraz anomalii pogodowych i kataklizmów takich jak huragany,gradobicia,powodzie,wichury,pożary,lawiny,trąby powietrzne, gwałtowne burze,trzęsienia ziemi i ponadnormatywne opady atmosferyczne itp. Po okresie gwarancyjnym firma PRONTO Józef Liczak świadczy wszelką pomocą w usługach naprawczych.